8897310 | Tester batérie a alternátoru digitálny napájanie 12 V

Neohodnotené
Značka: Extol Premium
17,74 € / ks 14,78 € bez DPH
Na sklade (3 ks)
Obj.číslo: 8897310    |    EAN: 8595126971300

Detailné informácie

Podrobný popis

Určen ke snadnému zjištění napětí autobaterie a správné funkčnosti alternátoru připojením koncovky testeru do 12V zásuvky ve vozidle. tester se vsune do 12V autizásuvky a okamžitě vám změří napětí baterie a zkontroluje stav alternátoru snadné měření napětí autobaterie bez nutnosti otevírání kapoty auta a připojování kabelů Určen ke snadnému zjištění napětí autobaterie a správné funkčnosti alternátoru připojením koncovky testeru do 12V zásuvky ve vozidle. tester se vsune do 12V autizásuvky a okamžitě vám změří napětí baterie a zkontroluje stav alternátoru snadné měření napětí autobaterie bez nutnosti otevírání kapoty auta a připojování kabelů    

Dodatočné parametre

Kategória: Testery autobatérií
Značka: EXTOL Premium

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Extol Premium je náradie určené pre remeselníkov a náročných domácich majstrov. Predstavuje typického predstaviteľa triedy Master, kde sa na rozdiel od hobby náradia, ktoré sa často zameriava len na cenu, kladie dôraz na kvalitu použitých materiálov a technológií, spracovanie, design, parametre a ergonómiu.

Táto kategória zabezpečuje, že za dostupnú cenu získate kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technológií, ktorý napĺňa v mnohých smeroch tie najvyššie očakávania. Extol Premium prináša rad riešení a patentov, ktoré boli doposiaľ výsadou profesionálnych značiek.