8856050 | Vozík na náradie 7 zásuviek, nosnosť 250 kg

Neohodnotené
Značka: Extol Premium
552,06 € / ks 460,05 € bez DPH
Na dopyt
Obj.číslo: 8856050    |    EAN: 8585019744043

Detailné informácie

Podrobný popis

kovová pracovní deska s 10 mm vrstvou z odolné EVA pěny, možnost výměny v případě poškození centrální zamykání zásuvek (2 klíče) povrch vozíku chráněn práškovou barvou pěnová podložka uvnitř každé zásuvky zabraňuje pohybu nářadí během manipulace s vozíkem plně výsuvné zásuvky s ložiskovým posuvem umožňuje jejich snadné nastavení a plné vysunutí, lze otevřít více zásuvek najednou 2 pevná a 2 otočná kolečka s brzdou umožňují pohodlnou manipulaci s vozíkem      

Dodatočné parametre

Kategória: Dielenské vozíky na náradie
Počet zásuvek: 7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Extol Premium je náradie určené pre remeselníkov a náročných domácich majstrov. Predstavuje typického predstaviteľa triedy Master, kde sa na rozdiel od hobby náradia, ktoré sa často zameriava len na cenu, kladie dôraz na kvalitu použitých materiálov a technológií, spracovanie, design, parametre a ergonómiu.

Táto kategória zabezpečuje, že za dostupnú cenu získate kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technológií, ktorý napĺňa v mnohých smeroch tie najvyššie očakávania. Extol Premium prináša rad riešení a patentov, ktoré boli doposiaľ výsadou profesionálnych značiek.