3125 | Zvinovací meter, pogumovaný s magnetom, 3x brzda šírka pásu 19 mm, dĺžka 5 m

Neohodnotené
Značka: Extol Premium
4,81 € / ks 4,01 € bez DPH
Na sklade (107 ks)

Extol Premium | No: 3125 | EAN: 8595126902397

Detailné informácie

Podrobný popis

příjemné držení metra je dáno jeho pohodlným tvarem, protiskluzovými prvky a gumovým obalem, který zároveň chrání tělo metra před nárazy kovový klip pro zavěšení za opasek, samonavíjecí mechanismus vybavený spolehlivou a silnou pružinou blokovací talačidlo s protiskluzovou úpravou magnety na háčku pro jednodušší uchycení, posuvný háček pro přesné zaměření při měření oběma způsoby (před i za háčkem) prohnutý pás pro větší pevnost ve vysunuté poloze 2 praktická STOP tlačítka rychlého zablokování pásu

Dodatočné parametre

Kategória: Zvinovacie metre
Hmotnosť: 0.26 kg
Délka (m): 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Extol Premium je náradie určené pre remeselníkov a náročných domácich majstrov. Predstavuje typického predstaviteľa triedy Master, kde sa na rozdiel od hobby náradia, ktoré sa často zameriava len na cenu, kladie dôraz na kvalitu použitých materiálov a technológií, spracovanie, design, parametre a ergonómiu.

Táto kategória zabezpečuje, že za dostupnú cenu získate kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technológií, ktorý napĺňa v mnohých smeroch tie najvyššie očakávania. Extol Premium prináša rad riešení a patentov, ktoré boli doposiaľ výsadou profesionálnych značiek.