8856273 | Pásky sťahovacie nerezové 4,6 x 150 mm - balenie 50 ks

Neohodnotené
Značka: Extol Premium
4,81 € / ks 4,01 € bez DPH
Na sklade (12 ks)

Extol Premium | No: 8856273 | EAN: 8595126988902

Detailné informácie

Podrobný popis

konstrukce zámku se sníženým profilem umožňuje plynulé stahování Teplotní rozsah použitelnosti -60 až +300°C, CE. možnost napojování více pásků vhodné do náročného prostředí, kde je nutná zvýšená odolnost vůči UV záření, vysokým teplotám, vlhku, korozím chemickým látkám a pod. volný konec pásky prochází zámkem tak, že oba konce jsou navzájem paralelní, což umožňuje vytvořit téměř ideální oblouk konstrukce zámku se sníženým profilem umožňuje plynulé stahování

Dodatočné parametre

Kategória: Pásky sťahovacie a viazacie
Hmotnosť: 0.11 kg
Max. nosnost (kg): 56
Typ pásky: nerezová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Extol Premium je náradie určené pre remeselníkov a náročných domácich majstrov. Predstavuje typického predstaviteľa triedy Master, kde sa na rozdiel od hobby náradia, ktoré sa často zameriava len na cenu, kladie dôraz na kvalitu použitých materiálov a technológií, spracovanie, design, parametre a ergonómiu.

Táto kategória zabezpečuje, že za dostupnú cenu získate kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technológií, ktorý napĺňa v mnohých smeroch tie najvyššie očakávania. Extol Premium prináša rad riešení a patentov, ktoré boli doposiaľ výsadou profesionálnych značiek.