Jadrové vrtáky RAIL-LINE (39)
Jadrové vrtáky Karnasch RAIL-LINE na vŕtanie dier do koľajníc pomocou magnetickej jadrovej vŕtačky alebo stojanovej vŕtačky. Upínanie jadrových vrtákov Karnasch môže byť pomocou weldon alebo quick-in. Vrták do koľajníc. Vŕtanie do koľajníc.

1
2 ...3
64,10 € / ks
(53,42 € bez DPH)
80,12 € / ks s DPH
NA SKLADE (1) AKCIA
1
2 ...3

Jadrové vrtáky RAIL-LINE

Hľadáte vrtáky, ktoré bez problémov zvládnu vŕtanie do kolajníc? Potrebujete vŕtať väčšie priemery? Jadrové vrtáky umožňujú vŕtanie veľkých priemerov za pomoci magnetickej jadrovej vŕtačky alebo stojanovej vŕtačky. Rada RAIL-LINE jadrových vrtákov Karnasch je osadená špeciálnym tvrdokovom pre vŕtanie kolajníc. RAIL-LINE vrtáky sú vyrobené z kónickej skrutkovice pre čistý odvod triesky, vysokú reznú rýchlosť a taktiež pre obrábanie ťažko-opracovareľných materiálov. Nechajte si poradiť ohľadom jadrového vŕtania priamo u odborníkov v ABSE.

Tovar, ktorý máme aktuálne SKLADOM vám doručíme už do 24 hodín. Nezmeškajte VÝPREDAJ alebo aktuálne AKCIE a nakúpte výhodne za skvelé výpredajové alebo akciové ceny. Zaregistrujte sa pre výhodnejšie a ešte jednoduchšie nakupovanie.