E91524 | Brúsny lamelový kotúč 125 mm ZK 40, ZIRCOPUR

1 hodnotenie
Značka: Eisenblaetter
2,68 € / ks 2,23 € bez DPH
Skladom (510 ks)

Eisenblaetter | No: E91524 | EAN: 4055054001073

Detailné informácie

Podrobný popis

E91524 | Brúsny lamelový kotúč 125 mm ZK 40, ZIRCOPUR

Informácia o výrobku "TRIMFIX ZIRCOPUR lamelový kotúč"

Kvalitný lamelový kotúč s revolučným TRIMFIX nosičom, osadeným s High-Tech zirkónovou tkaninou pre prvotriedne výsledky opracovania, pre túto kvalitu je neprekonateľne zaujímavá nízka cena. Vďaka viskózne elastickému nosiču z prírodných vlákien sa kotúč perfektne prispôsobí opracovanému povrchu. V ponuke je vo všetkých bežných zrnitostiach a je absolútne univerzálny od stredného po vysoký výkon.

Vlastnosti:

  • High-Tech zirkónová tkanina pre vysoký brúsny výkon pre oceľ a nerez
  • veľmi dobré výsledky brúsenia s neporaziteľným pomerom cena-výkon
  • zvlášť jemné brúsne prechody vďaka optimálnemu prispôsobeniu opracovaného povrchu
  • elastický nosič z prírodných vlákien (Hightech Compound) chráni životné prostredie a používateľa (CO2 neutrálne). kompletne obrúsiteľný pre komplotné spotrebovanie kotúča
  • 80 m/sek dovolená obvodová rýchlosť podľa STN EN 13743

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsne lamelové kotúče
Hmotnosť: 0.11 kg
Balenie (ks): 10
Brúsený materiál: nerez, oceľ
Brusivo: High-Tech Zirkon
Dop. otáčky (1/min): 6.000 - 7.000
Max. otáčky (1/min): 12.200
Nosič: prírodné vlákno High-Tech Compound
Označenie: ZIRCOPUR
Priemer (mm): 125
Vlastnosti: štandard
Zrnitosť: 40

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V Eisenblätteri sme po viac ako 50 rokov a s najväčšími praktickými skúsenosťami vyberali najlepšie nástroje a elektrické vybavenie na efektívne brúsenie, satinovanie, leštenie a rezanie. Naše produkty sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na optimálne brúsne zrná a flexibilitu, aby sme dosiahli dokonalé výsledky povrchov s minimálnym úsilím a nákladmi. Mnohé z našich výrobkov vznikli z praxe a sú určené na profesionálne povrchové opracovanie a konečnú úpravu všetkých kovových materiálov, zliatin, tvrdých plastov a dreva. Zákazníci z celého sveta využívajú naše inovatívne produkty, ktoré často disponujú patentovanými riešeniami, vrátane lamelových kotúčov s nosičom z prírodných vlákien a mnohých ďalších. Eisenblätter je taktiež považovaný za vynálezcu legendárnych satinovacích brúsok POLY-PTX® s bohatým výberom príslušenstva. V ponuke dominujú výrobky ako brúsne a leštiace pásy, brúsne a leštiace valce, brúsne a leštiace pasty a polytúry, elektrické brúsky, aku brúsky a leštičky, brúsky na rúry a pod.