Atypický rozmer brúsky? Brúsne pásy na mieru vám vyrobíme do 5 dní

V našej ponuke nájdete brúsne pásy od rozmeru 5 x 533 mm až po 1600 x 2800 mm. Nechýbajú ani prémiové značky: Hermes a Eisenblätter. Samozrejmosťou je výber rôznych brusív – najčastejšie keramické zrno, u nás máme k dispozícii tiež zirkón korundové zrno či silícium karbid. Snažíme sa mať nielen čo najkvalitnejšiu, ale tiež čo najširšiu ponuku. Napriek tomu sa môže stať, že brúsny pás potrebných rozmerov u nás nenájdete. Skvelé správy: vyrobíme vám ho na mieru, už do 5 dní. Ako na to?

Toto sú naše brúsne pásy na mieru

Kvalita našich nekonečných brúsnych pásov na mieru zodpovedá kvalite nemeckého výrobcu Hermes – zvolili sme totiž rovnaké materiály. Používame flexibilné brusivo aj podklad, vďaka čomu brúsnym pásom predlžujeme ich životnosť. Najčastejšie vám ich vyrábame z brúsneho plátna, problémom však nie je ani vyrobiť brúsny pás z brúsneho papiera či rúna. 

Aké informácie o brúsnych pásoch potrebujeme od vás?

 1. Rozmery brúsneho pásu
  • rozmery uveďte v milimetroch (mm), napríklad vo formáte 75 x 533 mm
  • šírka x dĺžka (obvod)
 2. Zrnitosť brúsneho pásu
  • štandardne od 36 po 400 pri brúsnom plátne
  • nad 400 zvyčajne trizactové a rúnové pásy
 3. Typ spoja brúsneho pásu
  - najčastejšie sa pásy vyrábajú v troch typoch spojov a to:
  A. preplátovaný spoj
  Preplátovaný spoj
  B. preplátovaný spoj s odbrúseným zrnom
  Preplátovaný spoj
  C. priamy spoj s fóliou
  Preplátovaný spoj

Aký spoj brúsneho pásu vybrať?
Cena spoja brúsneho pásu je vždy rovnaká – či si vyberiete A, B, alebo C. Brúsne pásy s typom spoja A sú vhodné predovšetkým pre brúsky s mäkkými vodiacimi kolesami a pre voľné brúsenie (nie oproti tvrdej podložke). Vo všeobecnosti platí, že čím tenší spoj, tým lepšie sa vám bude s brúsnym pásom manipulovať.  Práve spoj C, teda priamy spoj s fóliou, sa vyznačujem tichším chodom bez vibrácií a rázov.

Chcete získať cenovú ponuku na brúsne pásy na mieru? Stačí, keď v kategórii Brúsne pásy kliknete na tlačidlo v hornej časti „Vyžiadať ponuku“.

Kategórie:

Brúsenie3